TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2021 03 10, 17:34
Paskelbtas GPM dalies skyrimo paramai terminas

Image
D. Kanapecko nuotr.
Šiais metais dalį sumokėto pajamų mokesčio gyventojai gali skirti paramos gavėjams, meno kūrėjams, politinėms partijoms bei profesinėms sąjungoms iki gegužės 3 d., skelbia VMI.

 

Saugiausias ir paprasčiausias būdas pateikti prašymus (forma FR0512, 4 versija) yra per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) (www.deklaravimas.vmi.lt).

reklama

 

„Nepatiriant papildomų išlaidų jau 22 tūkst. gyventojų šiais metais pateikė prašymus skirti GPM dalį paramai, o už 2020 m. GPM dalį skyrė 352 tūkst. gyventojų. Privalantys deklaruoti pajamas gyventojai GPM paramą skirti galės tik pateikę pajamų deklaracijas. Teisingai ir laiku užpildytos metinės pajamų deklaracijos bus pripažintos ir prašymuose nurodyti paramos gavėjai sulauks skirtos paramos.

 

Taip pat prieš teikdami paramą gyventojai VMI internetinėje svetainėje gali pasitikrinti, ar norimai organizacijai, meno kūrėjui, politinei partijai bei profesinei sąjungai gali skirti paramą, t. y. ar pastarosios turi reikiamą statusą“, – teigia VMI mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė, pažymėdama, kad ir paramos gavėjai, norintys sulaukti skirtos paramos, privalo laiku pateikti Paramos gavimo ir panaudojimo ataskaitą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama