VersloSavaite.lt   
2020 06 30, 01:29
Parduotas antrasis verslo centro „Park Town“ pastatas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ sėkmingai užbaigė sostinės Lvovo gatvėje įsikūrusio verslo centro „Park Town“ antrojo pastato „East Hill“ pardavimo sandorį, skelbia bendrovė.

 

15 000 kv. m plotą užimantį A klasės biurų pastatą,  kaip ir buvo planuota,  privačių investuotojų naudai nupirko investicijų bendrovė „Zenith AM“, bendrai valdoma „Zenith Family Office“  ir „Dao Family Office“ šeimos biurų. 2018 metais investicijų bendrovė įsigijo ir pirmąjį „Park Town“ verslo centro pastatą „West Hill“.

 

„Abu „Park Town“ verslo centro pastatai papildo vienas kitą – tai bendras kompleksas, kurį  siekėme  parduoti vienam savininkui“, – komentavo „Darnu Group“ generalinė direktorė S. Survilaitė-Mekionienė. Kaip ir pirmasis pastatas, „Park Town“ verslo centro dalis „East Hill“ parduota pilnai išnuomota.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama