reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2020 01 23, 12:15
„Neste“ ir vėl pateko į tvariausių pasaulio įmonių TOP 3

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Suomijos dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ trečius metus iš eilės pateko į tvariausių pasaulio kompanijų trejetuką. Tarptautinis reitingas buvo paskelbtas Šveicarijos mieste Davose šią savaitę prasidėjusiame Pasaulio ekonomikos forume.

 

„Neste“ rinkimuose dalyvavo jau 14-tą kartą ir yra daugiausiai kartų be pertraukos į tvariausių įmonių TOP 100 sąrašą patekusi energetikos bendrovė pasaulyje.

reklama

 

„Džiaugiamės ir vėl būdami pripažinti viena tvariausių įmonių pasaulyje, ypač žinant, kad kiekvienais metais ir kitos bendrovės deda vis daugiau pastangų siekdamos tokiomis būti. Stengiamės sukurti sveikesnę planetą mūsų vaikams ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Šiems tikslams pasiekti reikia visų mūsų įsitraukimo“, – sakė Peter Vanacker, „Neste“ prezidentas ir generalinis direktorius.

 

Rinkimus nuo 2005-ųjų rengia ir 100 tvariausių įmonių sąrašą sudaro specializuota žiniasklaidos ir investicijų bei finansų tyrimų bendrovė „Corporate Knights“. Šiais metais ji įvertino daugiau nei 7 tūkst. bendrovių, kurių pajamos viršijo 1 milijardą JAV dolerių.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama