reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2014 09 22, 13:57
Muitininkai kontrabandininkui sugadino dieną 

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Savaitgalį muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste sustabdė mūsų šalies pilietį, kuris iš Kaliningrado srities neteisėtai bandė įvežti daugiau kaip 4 tūkst. pakelių tabako gaminių be banderolių.

 

Rugsėjo 19-osios rytą, apie 4.30 val., muitinės pareigūnai, detaliai patikrinę iš Kaliningrado srities į Kybartų kelio postą atvykusio Vilkaviškio rajono gyventojo V. L. vairuojamą lengvąjį automobilį „Audi“, jame aptiko įrengtas slėptuves, o jose – kontrabandines cigaretes.

reklama

 

Automobilio durelių ertmėse, dujų balione ir degalų bake įrengtose slėptuvėse buvo rasti nuo muitinės kontrolės paslėpti 4148 pakeliai (82960 vnt.) cigarečių „Denim“ be banderolių. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau kaip 31 tūkst. litų.

 

Piliečiui V. L. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už kontrabandos būdu gabentas cigaretes jam gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama