VersloSavaite.lt   
2014 10 09, 11:52
„McDonald‘s“ restoranuose veiks „Apple Pay“

Image
iPhone
Restoranų tinklas „McDonald‘s“ pradėjo bendradarbiauti su elektronikos ir programinės įrangos gamintoja „Apple“.

 

Visuose tinklo restoranuose JAV bus diegiama mobiliojo atsiskaitymo paslauga „Apple Pay“, kuria galės naudotis visi restoranų lankytojai, turintys išmaniuosius „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ telefonus bei „Apple Watch“. Tai supaprastins lankytojams atsiskaitymą už maistą bei gėrimus „McDonald‘s“ restoranuose.

reklama

 

Mobiliojo atsiskaitymo sistema „Apple Pay“ kol kas bus diegiama tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau modernių skaitmeninių klientų aptarnavimo sprendimų artimiausiu metu ketinama įdiegti ir Baltijos šalyse.

 

Pastebima, kad „McDonald‘s“ lankytojai ir Baltijos šalyse ieško naujų, greitesnių ir patogesnių būdų atsiskaityti už pirkinius, todėl tinklas nuolat investuoja, ieškodamas būdų šiuos lūkesčius pateisinti ir viršyti.

 

„Siekdami dar labiau pagerinti ir paspartinti tinklo restoranų lankytojų aptarnavimą, Lietuvoje taip pat planuojame įdiegti naujus skaitmeninius sprendimus. Netrukus „McDonald‘s“ pristatys naują skaitmeninę platformą, kuris leis dar patogiau užsisakyti maisto ar gėrimų. Naudodamiesi savarankiško užsakymo sistema lankytojai galės pateikti užsakymą nauju moderniu būdu.

 

Žinoma, galvojame ir apie papildomas atsiskaitymo galimybes taigi išnagrinėsime ir tarptautinio bendradarbiavimo su „Apple“ teikiamas galimybes“, – sakė Marius Stonkus, „McDonald‘s“  marketingo vadovas Baltijos šalims.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: