VersloSavaite.lt   
2022 07 29, 09:14
„Linas Agro“ – 170 mln. eurų paskola

Image
Foto
Žemės ūkio verslo, maisto gamybos ir tarptautinės  prekybos bendrovės „Linas Agro Group“ pavaldžioji įmonė AB „Linas Agro“ gavo sindikuotą 170 mln. eurų paskolą iš trijų bankų – Credit Suisse, „Swedbank“, kuris buvo sindikuotos paskolos agentas, bei SEB.

 

Credit Suisse suteiks 60 mln. eurų, „Swedbank“ ir SEB – po 55 mln. Eur. Sindikuota paskola bus skirta apyvartinėms lėšoms – veiklai Lietuvoje finansuoti.

 

AB „Linas Agro“, didžiausia AB „Linas Agro Group“ pavaldžioji įmonė, yra tarptautinė žemės ūkio žaliavų prekybininkė ir didžiausia prekių tiekėja Baltijos šalių ūkininkams. Pernai liepą „Linas Agro Group“ įsigijus AB „Kauno grūdai“, buvo pradėtas prekių žemdirbiams ir grūdų prekybos verslų konsolidavimas įmonėje „Linas Agro“, atskiriant tuos verslus nuo „Kauno grūdų“. „Kauno grūdai“ fokusuosis į maisto produktų ir pašarų gamybą ir stiprins šias veiklas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: