reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2013 04 25, 11:59
Lietuviai suskubo atsikratyti per žiemą sukauptų nereikalingų daiktų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Atėjus pavasariui ir atšilus orams daugelis tautiečių jaučia pareigą ne tik išsikuopti kiemą, bet ir atlaisvinti drabužių spintas, sandėliukus, palėpes ir balkonus nuo nereikalingų drabužių ir rakandų, pastebi Kaune rengiamo Bagažinių turgaus organizatoriai.

 

Paprastai pavasarį Bagažinių turguje būna gausu naudoto žiemiško inventoriaus, tačiau kiti dalyviai taikosi prie pirkėjų poreikių ir siūlo atliekamus pavasarinius drabužius, nebenaudojamą sodo–daržo inventorių. Kai sodo–daržo mėgėjai atveža ir laisvalaikiu užaugintų gėlių ar net daržovių sodinukų.

reklama

 

„Visada balandžio mėnesį sulaukiame daugiau prekiautojų – ne išimtis ir šie metai. Prognozuojame, kad dalyvių skaičius gali viršyti ir keturis šimtus. Paprastai turguje būna tarp dviejų ir trijų šimtų prekiaujančiųjų“, - sako seniausio ir didžiausio Lietuvoje tokio pobūdžio renginio vienas iš organizatorių Jonas Plenta.

 

Bagažinių turgus vyksta kiekvieno mėnesio ketvirtąjį sekmadienį Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Artimiausias renginys – balandžio 28 d.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama