reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 11 17, 09:46
„Lidl“ parduotuvėse – bekontakčių atsiskaitymų paslauga

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuo šios savaitės visose Lietuvoje veikiančiose „Lidl“ parduotuvėse jau galima atsiskaityti bekontakčiu būdu. Tikimasi, kad sparčiai Lietuvoje populiarėjanti paslauga bus itin mėgstama pirkėjų ir padės už prekes atsiskaityti dar greičiau.

 

Bekontakčiai atsiskaitymai yra daugelio bankų teikiama paslauga, kuomet atsiskaitant už mažesnės vertės pirkinius, nereikia įkišti mokėjimo kortelės į mokėjimo terminalą ir įvesti PIN kodo, užtenka kortelę tiesiog priliesti prie terminalo.

 

Anksčiau tokiu būdu Lietuvoje buvo galima atsiskaityti už prekes, kurių vertė siekė iki 10 eurų, tačiau spalį limitas buvo padidintas iki 25 eurų, kad kuo daugiau pirkėjų galėtų naudotis šia paslauga.

 

Nuo šiol bekontakčio atsiskaitymo paslauga aktyvuota visuose 242 mokėjimo terminaluose, esančiuose 30 Lietuvoje veikiančių „Lidl“ parduotuvių.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama