TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2020 03 31, 15:32
Karantino metu bekontakčiai atsiskaitymai degalinėse didėja iki 50 €

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kovo pabaigoje Lietuvoje veikiantiems bankams nusprendus karantino laikotarpiu padvigubinti atsiskaitymų limitą bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis, degalinių tinklas „Neste“ operatyviai reaguodamas į bankų veiksmus klientų saugumui užtikrinti taip pat padidino bekontakčių atsiskaitymų limitą iki 50 eurų. 

 

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui, rekomenduojama vengti nebūtinų kontaktų su bendro naudojimo ar galimai nesaugiais paviršiais, o PIN klaviatūros yra vienas iš dažniausiai liečiamų paviršių degalinėse.

reklama

 

„Bankams padvigubinus bekontakčių atsiskaitymų limitą, klientų saugumui ir patogumui užtikrinti ir mes pakeitėme atsiskaitymo nustatymus degalinėse, kad norintys įsigyti didesnį degalų kiekį vairuotojai galėtų atsiskaityti greičiau ir saugiau“, – teigia didžiausią šalyje automatinių degalinių tinklą valdančios „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist.

 

Tinklo degalinėse atsiskaitant bekontakčiu būdu vairuotojams nuo šiol tereikės pasirinkti kolonėlės numerį. Anksčiau, įsipilant degalų už daugiau nei 25 eurus ir mokant bekontakte mokėjimo kortele, vairuotojai turėjo ne tik surinkti PIN kodą, bet paspausti dar 3 mygtukus ant bendro naudojimo paviršių.

 

Nuo šiol iki 50 eurų atsiskaitant bekontakte mokėjimo kortele tiesioginių fizinių kontaktų su PIN klaviatūra nebeliks.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama