reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 09 26, 14:52
Ką reikia žinoti, perduodant siuntinį kurjeriui?

Image
Siunta
Kaip sakoma, kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių. Plačios galimybės atveria vartus operatyviai ir nebrangiai siųsti siuntas į užsienio šalis, o tai suponuoja informacijos apie siuntinių gabenimą poreikį.

 

Neabejotinai patogiausias – siuntinio pristatymas, remiantis „nuo durų iki durų“ principu, kai patiems nereikia rūpintis siuntinio transportavimu į paštą ar kitą vietą. Visgi nemažai nesklandumų pasitaiko, perduodant siuntinius kurjeriams. Ką svarbu žinoti:

reklama

 

• Paprastai informacija apie kurjerio atvykimą pateikiama užsakant paslaugą, prieš atvykdamas kurjeris dažniausiai paskambina. Tai leidžia laisvai planuoti savo laiką, bet drauge ir suteikia pareigą – laukti kurjerio sutartu laiku.

 

• Jei vežėjas, kurio paslaugomis naudojatės, suteikia galimybę sekti siuntą, tokiu atveju gavėjas taip pat gali planuoti savo laiką laisvai, nes preliminariai žino, kada siuntinys jį pasieks.

 

• Patikimas vežėjas – sklandžios siuntinio kelionės garantas. Patikimą vežėją paprasta pasirinkti www.parcelabc.lt svetainėje – čia vienijami tūkstančiai atsakingai pasirinktų vežėjų iš viso pasaulio. Tad siųsdami siuntą per šią svetainę būsite tikri vežėjo sąžiningumu ir atsakomybe, negana to, efektyviai taupysite savo laiką ir galėsite sekti siuntos kelionę. DHL siuntos stebėjimas ar kitų patikimų vežėjų, bendradarbiaujančių su ParcelABC, leidžia išvengti nerimo, streso ir visada žinoti siuntinio būseną realiuoju laiku.

 

• Jei siuntą siųsite per ParcelABC sistemą, tai kurjeriui reikės įteikti tik tinkamai supakuotą siuntą ir jokių dokumentų!

 

• Svarbu žinoti, kad kurjeris siuntinio gali nepriimti, jei pastarasis netinkamai supakuotas arba nesupakuotas visai, jei nėra užklijuota reikiamų lipdukų, taip pat jei siuntinio svoris ir / ar dydis nesutampa su nurodytais užsakyme.

 

• Jei siuntinys nėra labai sunkus (kiekvienas vežėjas tą ribą nustato individualiai, bet paprastai sunkiu laikomas 30 kilogramų viršijantis siuntinys), tai jį kurjeris paims iš Jūsų ir pats pakraus į transportą. Kai kurie vežėjai pakrovimo paslaugą apmokestina papildomai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama