VersloSavaite.lt   
2023 01 10, 17:05
Ką galima padovanoti draugui?

Image
Foto
Draugų esama įvairių. Tai gali būti jūsų bendradarbis, esamas ar buvęs bendramokslis, geras kaimynas arba kelionėse ar kur nors kitus su jumis susipažinęs žmogus. Draugų kategorijai priklauso ir tie vaikinai, su kuriais merginos ruošiasi susižadėti. Metuose pasitaiko įvairių progų, kuriomis galima pasveikinti savo draugą, tada ir užklumpa rūpestis, ką tokio įsimintino padovanoti draugui.

 

Ką galėtų savo draugui padovanoti mergina?

 

Mergina savo geram draugui gali padovanoti išskirtinius kvepalus, kurie smarkiai paryškintų jų įvaizdį, suteiktų daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Taip pat galima padovanoti ir kosmetines priemones, skirtas kūno, veido ir plaukų priežiūrai. Vaikinas, gavęs dovanų išskirtinės kokybės šampūną arba barzdos skutimo reikmenis, tikrai liks patenkintas ir dėkingas savo draugei už jam parodytą nuoširdų dėmesį. Iš patirties yra žinoma, jog vyrai tikrai labai vertina praktiškas dovanas ir džiaugiasi jas gavę.

 

Ką padovanoti auksines rankas turinčiam draugui?

 

Jeigu jūsų draugas yra nagingas meistras, o jo rankose įvairūs darbo įrankiai tiesiog nenustygsta, jam pati geriausia dovana būtų – įvairių meistrystės įrankių dėžė su pačiais reikalingiausiais buityje įrankiais, su kuriais būtų galima atlikti elektros ir elektronikos prietaisų, elementarius automobilio remonto ir kitokius darbus. Taip pat įvairių įrankių rinkinys puikiai praverčia ir tada, kai prireikia sustatyti naujus arba išardyti senus baldus, tad tokia praktiška dovana tikrai neliks jūsų draugo neįvertinta.

 

O kokią dovaną draugui būtų galima laikyti pačia praktiškiausia?

 

Praktiškiausia išeitis – tai dovanų kuponas draugui. Tokio pobūdžio dovana yra patraukli tada, kai savo draugui pasiūlysite pačiam pasirinkti, kokio turinio dovanos kupono jis labiausiai norėtų. O dovanų kuponų pasiūla tikrai yra labai plati. Tai gali būti ir laisvalaikio praleidimo pramogos, ir viešnagė prabangiame viešbutyje, ir SPA paslaugos, vandens ir sporto pramogos, ir populiariausių dovanų rinkiniai.

 

Labai geras pasirinkimas gali būti suminis dovanų kuponas, kuris galioja per visą kalendorinį metų laikotarpį. Puiku ir tai, kad tokios rūšies dovaną galite užsakyti, prie jos pridėdami ir asmeninį palinkėjimą, kuris būna užrašytas ant internetinės dovanų kuponų parduotuvės svetainėje pasiūlyto ir jūsų pasirinkto šventinio atviruko.

 

Užs. nr. 20230110-01