reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2020 02 27, 09:50
Joną Plentą „Urme“ keičia Dovilė Lengvenienė

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovo poste – permainos. Vieno didžiausių prekybos kompleksų Lietuvoje marketingu nuo šiol rūpinsis tarptautinėse kompanijose daug metų dirbusi Dovilė Lengvenienė, skelbia bendrovė.

 

Daugiausia patirties greito apyvartumo prekių ir pirkėjo rinkodaros srityse turinti specialistė dirbs jau beveik tris dešimtmečius viena populiariausių apsipirkimo vietų Kaune ir Kauno regione išliekančiame prekybos miestelyje.

reklama

 

„Urmo“ populiarumas rodo, kad tai yra labai patraukli apsipirkimo vieta kauniečiams ir miesto svečiams. Todėl ir toliau koncentruosimės į apsipirkimo patirties gerinimą. Svarbi darbo dalis bus su tikslinėmis pirkėjų grupėmis, bet daug dėmesio skirsime ir vieningos komunikacijos kūrimui“, - apie tikslus naujoje kompanijoje kalbėjo D. Lengvenienė.

 

Ji pareigose pakeitė Joną Plentą, kuris prekybos miestelio „Urmas“ marketingu rūpinosi daugiau kaip dešimtmetį.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama