TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2010 08 11, 12:03
„Biuro gražuolė 2009” Tatjana Lipaj: „Dalyvavimas konkurse padeda nugalėti kompleksus“ 

Image
Tatjana Lipaj - „Biuro gražuolė 2009“
Įsibėgėjo visą rugpjūčio mėnesį vykstantis konkursas „Biuro gražuolė 2010”. Pernai metais gražiausia biuro darbuotoja tituluota Tatjana Lipaj ragina įmonių darbuotojas aktyviai dalyvauti konkurse ir neslėpti savo grožio. 

 

Ką jums reiškia „Biuro gražuolės“ titulas ir kas pasikeitė gyvenime / darbo aplinkoje jį iškovojus?

reklama

 

Dalyvavimas konkurse buvo išbandymas, suteikęs galimybę didžiuotis savimi. Patyriau daug teigiamų emocijų, įgijau dar daugiau energijos. Įvertinimas tik pastūmėjo į priekį, pasijutau ypatinga.

 

Po konkurso mano gyvenimas pasikeitė labai stipriai. Pajutau pasitikėjimą savimi, pakilimą, kurį jaučiu iki šiol. Pasimėgavau aplinkinių dėmesiu ir nauja patirtimi.

 

Ko palinkėtumėte šių metų „Biuro gražuolės“ konkurso dalyvėms?

 

Kiekvienai žaviai merginai linkėčiau pamėginti savo jėgas, spinduliuoti savo grožį, jo neslėpti: tai pakelia savo vertę, padeda nugalėti kompleksus.

 

Kaip panaudojote laimėtus prizus?

 

Ilgai svarsčiau, kokias dovanas pasirinkti. Grožis – ne tik Dievo ir gamtos dovana, bet ir mūsų pastangų rezultatas, tad po ilgų svarstymų nusprendžiau palepinti save. Vieną dieną paskyriau poilsiui ir procedūroms: aplankiau kiniško masažo saloną, pasidariau manikiūrą ir pedikiūrą.

 

Vėliau atėjo metas ekstremaliems iššūkiams. Pirmiausia manęs laukė skrydis virš Vilkokšnio ežero. Labai bijojau, bet kai pradėjome kilti, baimę nugalėjo susižavėjimas ežero grožiu. Regėjau daubas ir kalveles, ant jų tarsi pabirusias pušeles, o šalia Vilkokšnio – iškilusią piliakalnio kepurę. Grožis tiesiog neišpasakytas.

 

Kitą dieną tapau spektaklio „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ dalyve. Turėjau galimybę persikelti į tolimuosius 1984 m. ir tapti totalitarinė valstybės piliete. Aprengta sunkia sovietine šimtasiūle pasijutau tų laikų moterimi.

 

Vedami sovietinio bunkerio labirintais atsidūrėme KGB kabinete, kur mus tardė, netgi buvo inscenizuotos vedybos, o man atiteko nuotakos vaidmuo. Įspūdžiai išliko ilgam.

 

„Anupriškių“ nuotykių parke pramankštinau rankas ir kojas. Kadangi mėgstu sportą, tad trasos didelių sunkumų nesukėlė.

 

Romantišką nakvynę prabangiame Birštono viešbutyje „Sofijos rezidencija”, kunigaikštienės Elenos kambaryje, pasilikau pabaigai. Degant žvakėms ir skambant atpalaiduojančiai muzikai puikiai pailsėjau ir atgavau jėgas.

 

„Biuro gražuolė 2010”

 

Primename, kad iki rugpjūčio 15 d. įmonių ir įstaigų biuruose dirbančios moterys gali siųsti savo nuotraukas konkurso organizatoriams. Atsiųstos nuotraukos bus patalpintos portale Verslosavaite.lt.

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos talpinamos nebus.

 

Rugpjūčio 16–29 dienomis vyks antrasis etapas – portalo lankytojų balsavimas, savo verdiktą pateiks ir specialistų komisija, kurios balsai sudarys 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Didesnius šansus nugalėti turės nuotraukos, kuriose vyraus biuro stilius.

 

Nugalėtojai ir jos atstovaujamai įmonei atiteks dovanų už 11 tūkst. litų. Viso konkurso prizinio fondo vertė – daugiau kaip 14 tūkst. litų.

 

Dalyvių registracija ir daugiau informacijos apie konkursą

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama