reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 08 21, 12:14
Įmones skatins mokytis viena iš kitos

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Valdymo koordinavimo centras pradeda renginių ciklą, kuris skatins valstybės valdomas įmones (VVĮ) dalintis gerąja valdysenos patirtimi. Pirmoji diskusija rengiama bendradarbiaujant su programos „Kurk Lietuvai“ komanda ir kviečia VVĮ dalintis socialinės atsakomybės praktikomis.

 

„Keičiantis visuomenės poreikiams bei požiūriui į verslo vaidmenį, socialinė atsakomybė gali tapti palankiu įrankiu verslui įgauti konkurencinį pranašumą ir užtikrinti savo veiklos tvarumą. Gerai valdomai ir socialiai atsakingai įmonei yra lengviau įvertinti galimas rizikas, sumažinti išlaidas bei pagerinti finansinius rezultatus, pritraukti ir išlaikyti darbuotojus, užtikrinti visuomenės pasitikėjimą.

 

reklama

Neatsitiktinai pirmąjį gerųjų VVĮ valdysenos praktikų dalijimosi forumą pradedame nuo diskusijos, kaip galima suderinti ekonominės grąžos siekį su socialine gerove ir aplinkos klestėjimu“, – pažymi Valdymo koordinavimo centro funkcijas atliekančios VšĮ „Stebėsenos ir prognozių agentūra“ direktorius Vidas Danielius. 

 

Paskutinio Valdymo koordinavimo centro analitikų atlikto Gerosios valdysenos indekso duomenimis, tik 7 VVĮ taikomos darnumo praktikos buvo vertinamos teigiamai. Įmonės vis dar vengia formuoti darnumo politiką bei netinkamai pasirengia jos įgyvendinimo planus, taip pat retai atskleidžia informaciją, susijusią su socialine atsakomybe.

 

Pirmasis gerųjų VVĮ praktikų dalijimosi renginys – „Įmonių socialinė atsakomybė – vertės kūrimas valstybės valdomoms įmonėms, valstybei ir visuomenei“ – vyks rugpjūčio 28 dieną.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama