reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 10 04, 10:34
„Girtekai“ – 95 mln. eur. paskola

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Įmonių grupei „Girteka Logistics“ SEB bankas suteikė 95 mln. eurų finansavimą. Gautos lėšos bus skirtos transporto parkui – sunkvežimiams ir priekaboms – atnaujinti bei plėsti.

 

Šios investicijos padės padidinti bendrovės, gabenančios ir ekspedijuojančios krovinius automobiliais Europoje, Skandinavijoje ir Rusijoje, transporto parko efektyvumą ir pervežti didesnius krovinių kiekius. Tai didžiausias SEB banko finansuojamas lizingo sandoris šiais metais.

 

„Be ekonominės vertės, šis sandoris ypač svarbus ir tvarios veiklos srityje. Naudoti vilkikai keičiami naujos kartos transporto priemonėmis, kurios ne tik mažina aplinkos taršą, bet ir didina vairuotojų saugumą keliuose“, – sako SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis.

reklama

 

Pasak jo, pastarųjų metų transporto ir logistikos tendencijos rodo, kad konkurencija Europos Sąjungoje šiame verslo sektoriuje didėja, todėl įmonės turi ieškoti būdų, kaip padaryti savo verslą efektyvesnį ir konkurencingesnį.  

 

„Nuolat investuojame į aukščiausios klasės aptarnavimo paslaugas, geriausios kokybės transportą ir į daugiau negu 8300 patikimų darbuotojų. Vadovaujamės nuostata „mums rūpi“ ir taip auginame verslą tiek stiprindami ryšį su esamais klientais, tiek atverdami galimybes naujiems – per 2017 metus pasiekėme organišką 25 procentų augimą. Vertiname savo partnerystę su Skandinavijos bankais, o SEB bankas nuo pirmosios dienos yra mūsų patikimas partneris“, – teigia „Girteka Logistics“ Finansų direktorius Mantas Ranonis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar dovanojate šventines dovanas savo partneriams, klientams?
 

reklama

reklama

reklama