VersloSavaite.lt   
2013 07 24, 08:48
Ėmė stigti „Volfas Engelman“ pintos butelių

Image
Volfas Engelman
Alaus darykla „Volfas Engelman“ praneša, kad ėmė stigti pintos talpos butelių, tad aludariai skatina pirkėjus grąžinti šio tipo butelius į supirktuves.

 

Statistika rodo, kad lyginant su įprastos talpos buteliais, pintos buteliai veikiausiai užsilikę lietuvaičių spintelėse po praustuvais, balkonuose ar rūsiuose, rašoma bendrovės pranešime.

reklama

Bravoro „Volfas Engelman“ generalinio direktoriaus Mariaus Horbačausko teigimu, prie taros stygiaus prisidėjo ir ženkliai padidėjęs alaus populiarumas užsienyje.

 „Kadangi esame tarptautinė įmonė, kokybišką alų, kuriuo didžiuojamės, tiekiame ir užsienio šalims – Rusijai, Anglijai, Lenkijai, Ukrainai ir net Izraeliui. Panašu, kad šią vasarą neapskaičiavome nuo karščių leipstančių užsieniečių troškulio, mat užsienin iškeliavę pintos talpos buteliai verčia sukti galvas, kur pilti alų Lietuvos vartotojams“, – prisipažįsta M. Horbačauskas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: