VersloSavaite.lt   
2022 05 26, 12:08
Ekspertai: Namų atnaujinimui didelių išlaidų nereikia

Image
Foto
Natūralu, kad kartas nuo karto, ypač keičiantis metų laikams, norisi atnaujinti savo namų interjerą. Daugelis galvoja, kad tai padaryti sudėtinga ir brangu, nes reikia keisti baldus, sienų spalvą ir panašiai.

 

Tačiau interjero specialistai teigia, kad didelių pokyčių galima įnešti ir neišleidžiant daug pinigų. Tai padaryti padės atnaujinta namų tekstilė, paveikslai, augalai ir kitos smulkios interjero detalės.

reklama

 

Mados tendencijų vaikytis nereikia

 

Interjero dizainerė Gintarė Šimoliūnienė teigia, kad namuose pakeitus vos kelias detales vaizdas gali pasikeisti kardinaliai. „Atnaujinus namų tekstilę – pledus, gobeleną, užuolaidas, kilimus, papildžius namus naujais augalais ar paveikslais namai iškart pasikeis neatpažystamai. Be to, toks atnaujinimas nepareikalaus labai didelių išlaidų“, - teigė pašnekovė.

 

Pasak pašnekovės namų interjere reikia jausti saiką, jų neperkrauti daiktais, mėgautis namų savitumu ir pernelyg nesivaikyti madų.

 

„Mėgstu sakyti, kad visada madinga – gerai jaustis savo namuose. Klientams patariu nesivaikyti madų, o rinktis praktiškus ir patogius daiktus. Be abejonės turi būti harmonija su visuma ir skoniu. Bet svarbiausia tai, kad namai yra kiekvienos šeimos individuali tvirtovė ir kas tinka vieniems, gali netikti kitiems“, - patarė dizainerė.

 

Jaukumo pridės ir augalai

 

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios parduotuvės „Kitokios gėlės“ vadovas Gediminas Visockis ruošiantis vasarai siūlo namus papuošti augalų paveikslais. Natūralu, kad šiltuoju, šviesiuoju metų laiku norisi gyvesnio, žalesnio, šviesesnio interjero.

„Žmonės dažnai renkasi gyvų augalų paveikslus. Juos gaminame rėmelyje su veidrodžiu. Toks kūrinys namus džiugins 3–4 metus. Tačiau sulaukiame ir klientų norinčių atnaujinti kompoziciją. Tokiu atveju išaugusį augalą perkeliame į vazoną, o jo vietoje įsodiname kitą, mažesnį“, - teigia G. Visockis.

 

Klientams neturinties laiko rūpintis augalais parduotuvės vadovas siūlo kitą išeitį. „Vis populiaresni yra stabilizuotų augalų paveikslai. Stabilizavimo proceso metu augalas yra lyg užkoncervuojamas. Tokie paveikslai nereikalauja jokios priežiūros ir gali būti laikomas netgi visiškoje tamsoje“, - sako pašnekovas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: