reklama

rekomenduojame


Universalus meistras
Plytelių klijavimas

Skrendu.lt
Pigūs aviabilietai internetu

Šviestuvai

Internetas biurui, verslui

SMEfinance.lt
Verslo finansavimas internetu, be užstato 6 mėn.

unideco.lt

Verslo kūrimas
Įmonių steigimas, pardavimas, pirkimas ir buhalterinė apskaita

Officeday.lt

Ferrybookings.lt

Kanceliarinės prekės

vertintojas.lt

Metropolis.lt

Indigroup

reklama

VersloSavaite.lt   
2020 02 12, 11:34
Dantų protezavimas: pasirinkite tinkamiausią galimybę

Image
Šypsena
Šiandien dantų atkūrimo galimybių turime ganėtinai daug, tad nieko keisto, jog neretai yra teiraujamasi, kuris sprendimas galėtų būti pačiu palankiausiu. Dantų protezavimas gali būti atliekamas ir ant natūralių dantų, ir ant implantų, tad net ir tada, jei pacientas yra netekęs vieno ar daugiau dantų, visada galima atrasti labiausiai tinkantį sprendimą.

 

Kadangi rinktis tikrai yra iš ko, pacientams neretai kyla įvairių klausimų, taigi, kokios yra pagrindinės dantų protezų rūšys, ir kokiomis savybėmis jos pasižymi?

 

Estetinis dantų protezavimas

 

Jei tenka atkurti pažeistus priekinius dantis ar maskuoti jų netobulumus, gali būti pasirenkamos dantų laminatės. Tai – itin plonos porceliano plokštelės, kurios gali būti taikomos tada, kai dantys yra pažeisti, kai siekiama koreguoti dantų formą, ir t.t. Palanku yra tai, kad dantų laminatės užtikrina ilgaamžį rezultatą, tad nieko keisto, kad būtent ši galimybė sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

 

Išimami dantų protezai

 

Kai siekiama, kad dantų protezavimo kaina būtų kiek įmanoma mažesnė, gali būti pasirenkami išimami dantų protezai. Dažniausiai tokią galimybę renkasi vyresnio amžiaus žmonės, kurie yra netekę didžiosios dalies dantų. Tokie dantų protezai nėra labai patvarūs: įprastai jie yra gaminami iš plastiko, todėl pacientai turi rūpintis, kad protezai nebūtų pažeidžiami. Maža to, šie dantų protezai yra ganėtinai nepatogūs – diskomfortas gali būti jaučiamas ne tik kramtant maistą, bet taip pat ir kalbant.

 

Dantų vainikėliai

 

Tai – populiariausias dantų atkūrimo būdas, kuris yra taikomas ir tada, kai atliekamas protezavimas ant natūralių dantų, ir tuomet, kada dirbtiniai dantys yra tvirtinami ant implantų. Palanku yra tai, kad toks dantų protezavimas leidžia pasiekti tikrai puikių rezultatų – protezai atrodo tarsi natūralūs dantys, todėl toks dantų atkūrimo būdas gali pasiteisinti tikrai dažnose situacijose.

 

Dantų tilteliai

 

Toks dantų protezavimas anksčiau buvo labai populiarus, tačiau šiandien prarastus dantis vis dažniau nusprendžiama atstatyti implantais. Dantų tilteliai įprastai tarnauja apie dešimt metų, jie yra tvirtinami prie greta esančių dantų, kurie yra nušlifuojami ir paruošiami gretutinio danties įstatymui. Nors tokia protezavimo galimybė yra pigesnė nei implantavimas, tačiau svarbu žinoti, kad dantų tilteliai neapsaugo nuo žandikaulio nykimo.

 

Daugiau informacijos apie dantų protezavimą ieškokite Kristoforo klinikos svetainėje.

 

 

Užs. nr. 20200212-03

 

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

 

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama