VersloSavaite.lt   
2023 05 03, 10:23
„Civinity“ pardavimai pernai augo trečdaliu

Image
Foto
Vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ pardavimo pajamos 2022-aisiais siekė 74 mln. eurų. Tai - 34 proc. daugiau nei 2021 m. Grupės EBITDA augo 21 proc. „Civinity“ aktyvią paslaugų spektro plėtrą planuoja ir šiemet.

 

„Svarbiausiu savo veiklos tikslu laikome užtikrinti patogų kasdienį gyvenimą mūsų klientams. Jau daug metų rūpinamės šimtais gyvenamųjų namų bei verslo centrų, tačiau norime žengti dar toliau - patogesniu daryti ir gyvenimą mieste. Todėl aktyviai analizuojame gyventojų poreikius ir planuojame savo paslaugų spektro plėtrą”, – sako „Civinity“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Deividas Jacka.

 

Grupės pardavimo pajamos pernai augo visose veiklos srityse. Gyvenamųjų daugiabučių priežiūros paslaugų pajamos didėjo 22 proc. (34 mln. eurų), o komercinių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų paslaugų - net 94 proc. (39 mln. eurų).

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: