reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 01 10, 10:16
Bus skatinamas pigiausių vaistų vartojimas


Komentarai (3)
tg, 10-01-2018 12:56
gerai kad pigina
Smiltė, 10-01-2018 12:52
TĘSINYS. dar po pusvalandžio pradėjo sukti pilvą, paleido vidurius. Pagalvojau gal pusryčiai nepatiko. Prasidėjo galvos skausmas ir nuolatinis pykinimas, prastėjo regėjimas. Tuomet prisiminiau, kad vienintelis naujas suvalgytas dalykas buvo Movalis. Tai jis sukėlė tuos pojūčius. Tą dieną buvau visiškai nedarbinga. Vaistą išbandžiau ir antrą dieną. Viskas pasikartojo. Teko įsigyti originalą. Ar versdami gerti tokius pakaitalus adekvačiai mąstome? Gal galima tuomet gauti nedarbingumą amžiams, nes liga lėtinė? Tuomet tektų kentėti ligos sukeltą skausmą ir vaistų baisias pasekmes. Ar galime savo šalyje rinktis tai kas tinka kiekvienam? Ar būtų galima gauti kompensaciją už vaistų pakuotes, kurių gerti negalėjau?
Smiltė, 10-01-2018 12:41
Beveik metus laiko nuolat vartoju Movalį (originalą). Prieš mėn. teko vėl įsigyti porą pakuočių. Vaistininkė pardavė kitokios pakuotės vaistą. Neklausiau ar tai originalas, net nepagalvojau, kad galiu nusipirkti tos pačios veikliosios medžiagos,bet neoriginalius vaistus. Kaina jų beveik vienoda. Tiesiog vaistinė tuo metu tik tokį Movalį teturėjo. Išgėriau, kaip ir kasdien: po pusvalandžio prasidėjo šaltkrėtis (maniau, kad gripas),
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama

reklama