reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 01 18, 10:56
„Bobutės paskola“ nebeteiks trumpalaikių kreditų

Image
Sxc.hu nuotr.
Nuo sausio 15 d. alternatyvaus finansavimo bendrovė „BnP Finance“, valdanti vartojimo paskolų asmenims prekės ženklus „Bobutės paskola“ ir „Pop kreditas“, nebeteikia trumpalaikių kreditų 10 ir 20 d. laikotarpiams.

 

Tokį bendrovės sprendimą lėmė pasirinktas verslo modelis – teikti tik ilgalaikes paskolas ir skatinti klientus planuoti savo biudžetą, finansinių įsipareigojimų vykdymui skiriant tik nedidelę dalį mėnesio pajamų, skelbia bendrovė.

reklama

 

Praėjusiais metais „BnP Finance“ išdavė 2700 vnt. trumpalaikių (10 ir 20 d.) kreditų, kurių bendra suma siekė 289 350 eur. 2015 m. pabaigoje šie kreditai sudarė labai mažą bendrovės išduodamų paskolų dalį – tik 1,02 proc. viso paskolų portfelio.

 

Nuo šiol „Bobutės paskola“ teikia vartojimo kreditus asmenims iki 4000 Eur 1–48 mėn. laikotarpiui, o „POP kreditas“ – iki 3000 Eur 1–36 mėn. laikotarpiui.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama