VersloSavaite.lt   
2022 01 04, 11:35
„Avia Solutions Group“ iš Lietuvos išskraidino 98 migrantus

Image
Foto
Dar vasarą „Avia Solutions Group“ vadovybė, reaguodama į Lietuvoje susidariusią situaciją, susijusią su Baltarusijos rėžimu bei šalies sieną nelegaliai kertančiais migrantais, kreipėsi į Lietuvos Respublikos Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę su pažadu labdaros principu į gimtąsias šalis skraidinti migrantus.

 

Pirmąjį 2022-ųjų metų sekmadienį grupei buvo suteikta galimybė šį pažadą ištesėti.

 

Valstybės Sienos Apsaugos Tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos užsakymu 2022-ųjų metų sausio 2 d. iš Vilniaus oro uosto pakilo „Avion Express“ Airbus A320 orlaivis, kuriuo atgal į Iraką išskrido 98 nelegaliai Lietuvos sieną kirtę migrantai.

„Džiaugiamės galėdami pritaikyti savo sukauptą patirtį bei kompetencijas pasiūlydami Lietuvai pagalbą valdant pasienio krizę ir išskraidinti dalį neteisėtų migrantų į jų gimtąją šalį“, – teigia „Avion Express“ vadovas Darius Kajokas.

 

Orlaivį prieš ir po skrydžio aptarnavo taip pat „Avia Solutions Group“ priklausanti antžeminio aptarnavimo bendrovė „Baltic Ground Services“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: