VersloSavaite.lt   
2016 02 09, 14:18
„Audėjas“ investuos apie per 2,3 mln. eur į gamybos modernizavimą

Image
Sxc.hu nuotr.
Nekilnojamojo turto pardavimo ir pirkimo sandorius užbaigusi „Audėjo“ įmonių grupė planuoja skirti per 2 mln. eur baldinių audinių fabriko „Audėjas“ technologijoms modernizuoti ir apie 300 tūkst. eur Vilniaus Laisvės prospekte įsigytam pastatui atnaujinti ir moderniam baldų prekybos centrui įkurti.

 

Planuojama, kad naujasis 5,23 tūkst. m2 prekybos centras pirkėjams duris atvers jau kovo pabaigoje.

reklama

 

„Audėjo“ įmonių grupė sėkmingai užbaigė du kompleksinius sandorius – pardavė pastatus, esančius dalyje sklypo Drujos g. 2, kur šiuo metu veikia UAB „Audėjo“ prekybos centras, ir įsigijo Laisvės pr. 62 esantį prekybos centrą, – sako advokatė Daina Senapėdienė, „Audėjo“ įmonių grupei atstovaujančios Advokatų profesinės bendrijos „CEE Attorneys“ partnerė, atsakinga už šių projektų teisinį įforminimą ir įgyvendinimo koordinavimą. – Sandorių vertė neskelbiama.“

 

UAB „Audėjo“ prekybos centras generalinio direktoriaus Jono Karčiausko teigimu, sprendimą parduoti pastatus Drujos g. lėmė Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos nutarimai ir Bendrojo plano sprendiniai iškelti gamybą iš miesto centro dėl šios teritorijos konversijos.

 

Vykdant minėtą sprendimą, baldinių audinių gamybos fabrikas „Audėjas“, esantis Drujos g. 2, šių metų balandį bus modernizuotas ir perkeltas į Kalvarijų gatvę, o baldų prekybos centras bus perkeltas į renovuotą prekybos centrą Laisvės prospekte.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama