reklama

reklama

Rasa Vaičekauskytė, „Teisės tarnai“ verslo teisės atstovė   
2015 05 14, 12:52
Atvirkštinis PVM apmokestinimas statybų sektoriuje. Ką būtina žinoti?


Komentarai (2)
Šarūnai, 21-05-2015 20:38
Esu įsitikinęs, kad nuėjęs pas teisininką ir atitinkamai sumokėjęs pinigus, gautumėt paaiškinimus kokia tik norit kalba: ir žmonių, ir beždžionių, ir iguanų :) O kai už dyką, tai tenka paprakaituot, norint suprasti. Kita vertus, teisinininkai, teikdami tokias konsultacijas, taip pat galėtų pagalvoti truputį iš kitos pusės: ar parašyti daug nesuprantamų komentarų ir turėti daug nesužavėtų skaitytojų, ar parašyti mažiau komentarų, bet suprantama kalba ir turėti daug patenkintų klientų ;)
Šarūnas, 16-05-2015 18:32
Laba diena, 
 
Gal būtų įmonoma bent karta parašyti straipsnį ne teisine kalba, o visiems suprantama.
 
Perakaičius straipsnį taip ir nėra aišku, kas tiksliai ir kada turi mokėti, turi nemokėti ir turi daryti įrašą.
 
Ne visa Lietuva turi teisinį išsilavinimą ir supranta kas tenais parašyta, tad būti smagu, kad bent martą būtų žmonių kalba vismas parašyta arba bent jau pateiktas pvz.: 
Kai paprastas žmogus stato kelis namus pardavimui samdydamas statybinę įmonę arba statybininkus su paaiškinimais - kas ir kada moka PVM ir daro spec. įrašus.
 
Dėkui.
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama