VersloSavaite.lt   
2012 05 15, 12:10
„Amber“ bendradarbiaus su INVEGA

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kredito unija „Amber“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), skatinančia smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą per paskoloms suteikiamų garantijų, palūkanų kompensavimo ir kitas priemones.

 

Jos palengvina verslo skolinimąsi kredito unijose ir kitose finansų įstaigose.

reklama

 

„Bendradarbiavimo sutartis su INVEGA atveria naujų galimybių tiek mums, tiek klientams. Verslui šiandien pakankamai sunku pasiskolinti neturint likvidaus užstato ar kitų užtikrinimo priemonių. INVEGA garantija šiuo atveju reiškia ne tik tai, kad verslininkai gauna pakankamas garantijas prieš kredito įstaigas, bet ir tai, kad jų verslo planas yra atitinkantis rinkos realijas bei perspektyvus“, - sakė kredito unijos „Amber“ kreditų skyriaus vadovas Laurynas Grauslys.

 

INVEGA garantuoja už paskolas, skirtas materialioms (turto pirkimui, remontui ar kt.) ir nematerialioms investicijoms (technologijų perėmimui per patentus, licencijas ir kt.), apyvartinėms ir kitoms įmonės lėšoms. Maksimali garantijos suma – 5 mln. Lt. Garantuojama už 30-80 proc. paskolos. INVEGA taip pat kompensuoja 50 proc. paskolų palūkanų, tačiau ne daugiau nei 5 proc. metinių palūkanų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: